Tekijät

Olemme keskisuomalainen ja paikallinen asiakkaitamme henkilökohtaisesti palveleva tilitoimisto. Eläväinen ja nuorekas porukkamme auttaa Sinua henkilökohtaisesti.

Tuula Aaltonen
Toimitusjohtaja, yrittäjä
044 722 5490
tuula.aaltonen@tilitaloaaltonen.fi

Eeva Kiviaho
Vastaava KLT-kirjanpitäjä
044 722 5493
eeva.kiviaho@tilitaloaaltonen.fi

Tuula Pekkanen
Talouskonsultti
044 722 5492
tuula.pekkanen@tilitaloaaltonen.fi

Arja Järvinen
Talouskonsultti
044 722 5494
arja.jarvinen@tilitaloaaltonen.fi

Niina Viinikainen
Talouskonsultti
044 722 5496
niina.viinikainen@tilitaloaaltonen.fi

Sari Keränen
PHT-palkka-asiantuntija, talouskonsultti
044 722 5498
sari.keranen@tilitaloaaltonen.fi

Terhi Kiurunen
Talouskonsultti
044 722 5495
terhi.kiurunen@tilitaloaaltonen.fi

Minttu Immonen
Talouskonsultti
044 722 5491
minttu.immonen@tilitaloaaltonen.fi

Niina Parviainen
Talouskonsultti, palkanlaskija
044 722 5960
niina.parviainen@tilitaloaaltonen.fi

Sanna Sillanpää
Talouskonsultti
044 722 5964
sanna.sillanpaa@tilitaloaaltonen.fi

Tarja Oksanen
Talouskonsultti
044 722 5497
tarja.oksanen@tilitaloaaltonen.fi

Heidi Pitkä
Talouskonsultti
044 724 9949
heidi.pitka@tilitaloaaltonen.fi

Leivonmäentie 16, Leivonmäki